21 липня т.в.о. начальника УДМС у Чернівецькій області Василь Паращук проведе дистанційний особистий прийом громадян - Одесса-Главная | Одесса-Главная

21 липня т.в.о. начальника УДМС у Чернівецькій області Василь Паращук проведе дистанційний особистий прийом громадян

21 липня т.в.о. начальника УДМС у Чернівецькій області Василь Паращук проведе дистанційний особистий прийом громадян

21 липня т.в.о. начальника УДМС у Чернівецькій області Василь Паращук проведе дистанційний особистий прийом громадян

Звертаємо увагу краян, внутрішньо переміщених осіб, іноземців та осіб без громадянства, які проживають на території Буковини, що у четвер 21 липня з 10.00 до 12.00 на телефонні дзвінки, що надходитимуть на номер (0372) 59-16- 43, відповідатиме т.в.о. начальника Управління ДМС у Чернівецькій області Василь Паращук.

Під час дистанційного особистого прийому абоненти матимуть можливість отримати інформацію щодо режиму роботи Управління в умовах воєнного стану, порядку отримання громадянами паспортних послуг й зокрема – реалізації проекту одночасного оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, оформлення громадянами України паспортних документів за кордоном у окремих підрозділах ДП «Документ», пере-адресації для внутрішньо переміщених осіб за кордон паспортів, оформлених в Україні, роботи електронних сервісів на сайті ДМС України й зокрема сервісів «Електронна черга» та «Перевірка стану готовності паспорта документів», законодавчих новацій у паспортній сфері тощо.

Ви також зможете залишити відгуки стосовно якості обслуговування в структурних підрозділах Управління, наявності комфортних умов у зонах очікування, дотримання співробітниками УДМС області вимог комунікаційного стандарту та антикорупційного законодавства, доступності інформації щодо порядку отримання адміністративних послуг тощо.

Телефонуйте! Ми відкриті до слушних пропозицій та завжди готові до діалогу. Спілкування з вами дозволяє нам покращувати результати своєї роботи.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять