Безбар'єрність у наданні послуг на Полтавщині - Одесса-Главная | Одесса-Главная

Безбар’єрність у наданні послуг на Полтавщині

Безбар’єрність у наданні послуг на Полтавщині

Безбар'єрність у наданні послуг на Полтавщині

Для підрозділів Міграційної служби Полтавщини одним з найважливіших завдань є надання якісних адміністративних послуг, зокрема їх безбар’єрність.

На сьогодні з бар’єрами можуть зіткнутися люди з інвалідністю, літні люди, а також маломобільні групи населення – всі ті, хто зазнає в різні періоди життя та за різних обставин складнощів у пересуванні, отриманні послуг, необхідної інформації.

Так, до Київського відділу у м. Полтаві з письмовою заявою звернувся батько особи з інвалідністю за допомогою в обміні паспорта зразка 1994 року. Заявник за станом здоров’я не може самостійно пересуватись та прибути у підрозділ за отриманням даної послуги.

Сьогодні, на підставі звернення батька заявника заступник Київського відділу здійснив виїзд за місцем проживання особи з інвалідністю, про що було складено відповідний акт та прийнято документи.

Така процедура відвідування необхідна для ідентифікації особи – заявника. В подальшому вже виготовлений паспорт громадянина України у формі ID-картки буде  особисто вручено співробітником міграційної служби за місцем проживання.

Продовжуємо допомагати та оперативно реагувати на потреби людей. Все буде Україна!

Управління ДМС у Полтавській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять