Бучацький відділ УДМС у Тернопільській області змінив своє місце розташування - Одесса-Главная | Одесса-Главная

Бучацький відділ УДМС у Тернопільській області змінив своє місце розташування

Бучацький відділ УДМС у Тернопільській області змінив своє місце розташування

Бучацький відділ УДМС у Тернопільській області змінив своє місце розташування

Сьогодні, 5 серпня 2022 року, начальник Управління ДМС у Тернопільській області Ярослав ДАВИБІДА із робочим візитом завітав до Бучацького відділу міграційної служби області з нагоди відкриття нової адміністративної будівлі підрозділу.

Бучацький відділ змінив своє місце розташування на більш зручне, просторе та комфортне. Відтепер підрозділ знаходиться за адресою: м. Бучач, майдан Волі,1, 1-й поверх адміністративної будівлі Бучацької міської ради.

З метою більш якісного та зручного обслуговування громадян у приміщенні підрозділу встановлено програмно-технічний комплекс (термінал) для запису в “електронну чергу” та здійснення платежів за надання адміністративних послуг.

У ході робочого візиту, начальник УДМС у Тернопільській області Ярослав ДАВИБІДА зустрівся із Бучацьким міським головою Віталієм ФРЕЯКОМ для обговорення важливих питань та подякував за співпрацю.

На завершення, очільник міграційної служби області вручив грамоту Державної міграційної служби України начальнику Бучацького відділу УДМС у Тернопільській області Юрію ДЕЛЯВСЬКОМУ, подякував за плідну роботу та побажав нових професійних звершень.

Управління ДМС у Тернопільській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять