Громадяни України та іноземці відповідають за правопорушення нарівні

Громадяни України та іноземці відповідають за правопорушення нарівні

Громадяни України та іноземці відповідають за правопорушення нарівні

Двох столичних таксистів притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 206 КУпАП (порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг) та оштрафували по 5100 грн міграційники в Умані.

Один із таксистів – 48-річний громадянин Турецької Республіки, документований посвідкою на тимчасове проживання, без дозволу на працевлаштування, інший – 31-річний громадянин України. Обоє вирішили підзаробити на Черкащині, куди масово з’їжджалися паломники.

Їхніми пасажирами виявилися двоє громадян Республіки Азербайджан, які перевищили дозволений строк перебування в Україні. На порушників склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 203 КУпАП та наклали штраф по 3400 грн. Протягом місяця вони зобов’язані самостійно виїхати з України відповідно до прийнятого стосовно них рішення про примусове повернення.

Зазначимо, що іноземці і особи без громадянства, які перебувають на території України, підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах із громадянами України.

Управління ДМС у Черкаській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять