Керівник міграційної служби Львівщини вручив рішення про визнання особою без громадянства - Одесса-Главная | Одесса-Главная

Керівник міграційної служби Львівщини вручив рішення про визнання особою без громадянства

Керівник міграційної служби Львівщини вручив рішення про визнання особою без громадянства

Керівник міграційної служби Львівщини вручив рішення про визнання особою без громадянства

У приміщенні Львівського міського управління ГУ ДМС у Львівщини, начальник Юрій ТАТОМИР вручив рішення про визнання особою без громадянства, на підставі якого можна оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні.

Сергій, у 1997 році, переїхав жити у Крим з Таджикистану разом із своєю мамою, яка народилася у Херсонській області. Через складне матеріальне становище він вчинив злочин та був притягнутий до кримінальної відповідальності.

Після звільнення з місця позбавлення волі зіткнувся із проблемою відновлення документів, адже через кримінальне минуле та незнання законодавства України — це зробити було досить складно.

Після подання ним заяви та перевірки всіх документів, уповноваженою особою Державної міграційної служби України було прийнято рішення про визнання особи без громадянства. 

Крім цього, працівниками міграційної служби Львівської області роз’яснено заявнику, що після отримання посвідки є можливість подати документи на оформлення громадянства України за територіальним походженням, оскільки його мати українка.

Головне управління ДМС у Львівській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять