Ми єдині і солідарні у думках про Україну і незламних українців - Одесса-Главная | Одесса-Главная

Ми єдині і солідарні у думках про Україну і незламних українців

Ми єдині і солідарні у думках про Україну і незламних українців

Ми єдині і солідарні у думках про Україну і незламних українців

З повагою і любов’ю до незламних херсонців, які не скорилися окупантам. Не зважаючи на важкі обставини і лиху годину, вони залишалися українцями, зберігали віру і надію, що у таврійський край обов’язково повернеться Україна. Попри терор і погрози, зневагу, залякування і викрадення.

Україна повертається у звільнений Херсон. Звісно, там ще незатишно і небезпечно, бо ворог продовжує тероризувати цивільне населення постійними артобстрілами міста, вбиває людей і знищує житло, украй складною є ситуація з відновленням інфраструктури життєдіяльності.

Сьогодні колектив міграційної служби Івано-Франківської області адресно долучається до гуманітарної допомоги херсонцям. Спорядили автомобіль з найнеобхіднішим для  наших  колег з міграційної служби Херсонської області. Переконані, що продукти харчування, в тому числі, довгострокового зберігання, питна вода, домашні закрутки, а також різні смаколики, мийні засоби і предмети особистої гігієни, та навіть запашний прикарпатський хліб і натуральний карпатський чай допоможуть херсонським сім’ям відчути, що зі  своїми тривогами і труднощами вони не наодинці. Знаємо, що така ж допомога щодня спрямовується до Херсону з усієї України.

Популярний музикант і боєць Збройних Сил України Микола Сєрга написав чудові рядки у день звільнення Херсону від рашистів.

        Колись закінчиться страшний цей сон,

        І знову розквітне Херсон,

        І люди, красиві і вільні люди, тоді запанують у ньому…

 

Від нас – так буде у кожному місті і селі у всій Україні.

Слава Україні! Героям-захисникам — Слава! Віримо у ЗСУ! Працюймо для Української перемоги!

Управління ДМС в Івано-Франківській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять