Міграційна служба Івано-Франківщини змінила графік надання адміністративних послуг на період дії карантинних заходів

Міграційна служба Івано-Франківщини змінила графік надання адміністративних послуг на період дії карантинних заходів

Міграційна служба Івано-Франківщини змінила графік надання адміністративних послуг на період дії карантинних заходів

З 20 березня 2020 року усі територіальні підрозділи УДМС в області  здійснюють обслуговування суб’єктів звернення  з вівторка до суботи з 9-00 до 15.00 ( обласний апарат – з понеділка до п’ятниці) і надають адміністративні послуги лише у ВИКЛЮЧНИХ ( екстрених)  випадках за такими напрямами:

  • оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) замість втраченого або викраденого (у тому числі оформлення ID-картки замість втраченого або викраденого паспорта громадянина України у формі книжечки);
  • оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг
  • вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою 25- 45-річного віку
  • оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого,  чи смертю родича, який проживав за кордоном;
  • оформлення  посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.

Видача виготовлених документів, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус, здійснюється у звичайному порядку згідно з  встановленим режимом. При цьому громадяни допускаються всередину приміщень міграційної служби виключно у ЗАХИСНИХ МЕДИЧНИХ МАСКАХ та після обробки поверхонь рук засобами дезінфекції.

Обслуговування суб’єктів звернення за іншими напрямами, у тому числі попередньо записаних в електронну чергу, здійснюватися не буде (особи, які здійснили попередню оплату адміністративних послуг, зможуть скористатися оплаченою квитанцією пізніше – після скасування карантину).

В обласному апараті УДМС забезпечується консультування суб’єктів звернення за всіма напрямами діяльності через роботу телефонів  «гарячої лінії» (0342) 53-44- 55 та (0342) 55-31-12).

Насамкінець закликаємо громадян, особливо тих, які щойно повернулися з епідемічних територій з інших країн, УТРИМАТИСЯ  від відвідування підрозділів ДМС без нагальної потреби! Просимо з розумінням поставитися до таких обмежувальних заходів – це задля вашої особистої безпеки, безпеки ваших рідних та наших працівників!

Будь ласка, дотримуйтесь рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо нерозповсюдження COVID-19!!!

Управління ДМС в Івано-Франківській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосов, оценка: 5,00 из 5)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять