Міграційники навчалися протистояти масштабному соціальному явищу ‒ насильству

Міграційники навчалися протистояти масштабному соціальному явищу ‒ насильству

Міграційники навчалися протистояти масштабному соціальному явищу ‒ насильству

Близько 80 працівників Управління ДМС у Черкаській області взяли участь у тренінгу з питань запобігання та протидії випадкам домашнього насильства, насильства за ознакою статі, торгівлі людьми та забезпечення прав та свобод людини і громадянина. Навчання підготувала та провела в онлайнформаті на платформі GoogleeMeet внутрішній тренер, завідувач сектору управління персоналом Управління Наталія ОЗЕРАН. До тренінгу долучилися й представники управління персоналом ДМС України.

Учасникам тренінгу нагадали про невипадкові дати початку та завершення міжнародної акції «16 днів проти насильства», її основні завдання та низку заходів, які охоплює кампанія.

Докладніше розкрили тему насильства: визначення, його ознаки, види, навели статистичні дані по Україні, як розпізнати насильство та як йому протидіяти.

Обговорили норми Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та примірний план дій у разі небезпеки. Ключовими тезами є якнайшвидше звернення за допомогою та в жодному випадку не бути байдужими.

Насилля тісно пов’язане з торгівлею людьми. Під час тренінгу розглянули види та форми торгівлі людьми, розвінчали найпоширеніші міфи та порівняли вказане явище з нелегальною міграцією.

Учасники тренінгу засвоїли, що завдяки спільним діям можливо протистояти будь-якій проблемі.

Управління ДМС у Черкаській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять