Міграційники провели навчання для працівників Рівненського ЦНАП - Одесса-Главная | Одесса-Главная

Міграційники провели навчання для працівників Рівненського ЦНАП

Міграційники провели навчання для працівників Рівненського ЦНАП

Міграційники провели навчання для працівників Рівненського ЦНАП

Мешканці, переселенці та гості Рівного відмічають, що послуги з виготовлення паспортних документів в регіоні отримують на найвищому рівні.

Цьому сприяє злагоджена робота міграційної служби та місцевого ЦНАПу, в тому числі у роз`ясненні законодавчих змін.

Відтак чергову робочу зустріч з командою ЦНАПу вкотре провела начальник Рівненського міського відділу Людмила Петняк. На зустрічі обговорили застосування норм нової постанови КМУ України від 28.10.2022 № 1220 « Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України». Зміни насамперед стосуються процедури оформлення, видачі, обміну, вилучення та пересилання (в тому числі й за кордон) паспортних документів.

Відтак, на даний час постановою врегульовуються  наступні питання:

  • можливості завершення процедури оформлення документів іншим територіальним підрозділом ДМС ніж тим, який здійснював прийом документів;
  • можливості отримання виготовленого паспорта для виїзду за кордон дитини іншою особою, яку визначатимуть батьки або інші законні представники;
  • пересилання за зверненням заявника оформлених паспортів громадянина України, паспортів громадянина України для виїзду за кордон від одного територіального підрозділу ДМС до іншого на території України, а також до закордонних дипломатичних установ або до розміщеного за межами України відокремленого підрозділу (філії, представництва) державного підприємства, що належить до сфери управління ДМС для їх видачі.

Переживаючи важкі часи для нашої України ми продовжуємо натхненно працювати. Робота кожного з нас, кожного українця, наближає перемогу над російським окупантом.

Управління ДМС у Рівненській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять