Міжвідомча взаємодія із представниками органів ДРАЦС

Міжвідомча взаємодія із представниками органів ДРАЦС

Міжвідомча взаємодія із представниками органів ДРАЦС

Нещодавно в конференц-залі УДМС області перший заступник начальника Управління  Ростислав Семків та заступник начальника відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Наталія Рожкова провели робочу зустріч із першим заступником начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції м.Хмельницького Оленою Яковюк та заступником начальника Управління державної реєстрації- начальника Центрального відділу ДРАЦС Тетяною Войтко.

Під час зустрічі обговорено питання щодо дотримання органами державної реєстрації актів цивільного стану області порядку та строків передачі паспортів  померлих громадян України до підрозділів Управління.

За результатами робочої зустрічі учасниками домовлено про посилення двостороннього контролю за дотриманням порядку передачі до УДМС недійсних паспортних документів з боку виконавчих комітетів міської, сільських та селищних рад області, які здійснюють делеговані повноваження щодо державної реєстрації смерті, а також про  подальшу співпрацю  між відомствами в частині виконання покладених на них  завдань.

Управління ДМС у Хмельницькій області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять