На Чернігівщині почали розповсюджувати Інформаційний вісник МВС - Одесса-Главная | Одесса-Главная

На Чернігівщині почали розповсюджувати Інформаційний вісник МВС

На Чернігівщині почали розповсюджувати Інформаційний вісник МВС

На Чернігівщині почали розповсюджувати Інформаційний вісник МВС

Спеціально для громадян на деокупованих територіях і в прифронтових містах, МВС України розробило інформаційний вісник. На його сторінках міститься важлива інформація про те, куди громадянам звернутися за психологічною допомогою, як здати ДНК для розшуку загиблих родичів, як повідомити про воєнні злочини окупантів та багато інших життєво важливих питань.

Водночас там є докладні роз’яснення щодо роботи підрозділів Міграційної служби, зокрема – інформація про те, як люди на деокупованих територіях можуть відновити втрачені, пошкоджені або знищені паспортні документи, коли та куди звернутися для отримання адміністративних послуг ДМС тощо.

З метою розповсюдження даних інформаційних матеріалів, протягом тижня спеціалісти УДМС у Чернігівській області спілкувались з відвідувачами Паспортного центру, Центру надання адміністративних послуг міста Чернігів та Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області та надавали роз’яснення шодо відновлення втрачених документів.  

Разом з тим, начальниця Управління ДМС у Чернігівській області Ксенія Лук’янець взяла участь у презентації Інформаційного вісника МВС України в стінах Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області, під час якої ознайомила присутніх з алгоритмом дій щодо відновлення паспорту, в разі його втрати та деякі зміни в законодавстві, що регулюють діяльність міграційної служби.

Управління ДМС у Чернігівській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять