На Хмельниччині міграційники продовжують документувати ВПО - Одесса-Главная | Одесса-Главная

На Хмельниччині міграційники продовжують документувати ВПО

На Хмельниччині міграційники продовжують документувати ВПО

На Хмельниччині міграційники продовжують документувати ВПО

Одним з найважливіших завдань Міграційної служби є надання громадянам якісних адміністративних послуг, в тому числі забезпечення їх доступності в рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

В УДМС Хмельниччини продовжують надавати адміністративні послуги з оформлення необхідних біометричних паспортних документів особам, які евакуювались з територій, де наразі ведуться активні бойові дії.

Зокрема, спільними зусиллями працівників Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області та благодійного фонду «Рокада» (Хмельницький) було надано допомогу в оформленні паспорта громадянина України жінці на пізніх термінах вагітності, яка під час евакуації з території, де наразі ведуться активні бойові дії, втратила документи, що посвідчують її особу та громадянство.

Окрім цього, вищевказаній особі біометричний документ є необхідним для подальшого звернення в органи соціального захисту населення.

Нагадуємо, що внутрішньо переміщені особи з будь-якого регіону України, які покинули свої домівки внаслідок бойових дій, можуть оформити необхідні біометричні паспортні документи в усіх підрозділах Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області.

Управління ДМС у Хмельницькій області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять