Одеська область: медики боролися за життя чотирьох ренійців - Одесса-Главная | Одесса-Главная

Одеська область: медики боролися за життя чотирьох ренійців

За перші два тижні жовтня Центром первинної медико-санітарної допомоги у Ренійській громаді зафіксовано 38 випадків захворювання на ковід.

У більшості випадків пацієнти самі приходили на прийом до своїх сімейних лікарів, у деяких випадках лікарі відвідували хворих на дому. Хвороба протікала у легкій формі або у формі середньої тяжкості.

— За цей період часу, за два тижні, троє хворих у тяжкому стані з підтвердженим діагнозом ковід були направлені до Ізмаїльської інфекційної лікарні, з них одна доросла та дві дитини, — розповідає генеральний директор Ренійської міської лікарні Олег Бурля. – Динаміка позитивна, ці хворі одужують. Ще один пацієнт у тяжкому стані потрапив до реанімаційного відділення Ренійської лікарні: його стан теж покращується, хворого переведено на подальше лікування до терапевтичного відділення. Загалом зростання захворюваності в Ренійській громаді в останній період ми не спостерігаємо. За словами головного лікаря Ізмаїльської станції швидкої допомоги Миколи Борча, з яким ми обмінюємося інформацією, захворюваність у Ренійській громаді не перевищує показники в Кілії, Ізмаїлі, Болграді.

Випадків смерті, слава Богу, з початку жовтня не зафіксовано, пише портал Рені Одеса.

загрузка…

Источник: Взгляд из Одессы

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять