Рiшення не допускати до навчання дiтей без щеплення - антиконституцiйне! - Одесса-Главная | Одесса-Главная

Рiшення не допускати до навчання дiтей без щеплення — антиконституцiйне!

28.12.2017 р. на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічнї безпеки і наджвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради було вирішено зобов’язати заклади освіти заборонити відвідування навчально-виховних закладів нещеплених проти кору дітей.
Замість оголошення карантину органи місцевого самоврядування не вигадали нічого іншого, як знехтувати Конституцією та законами України, де кожному гарантується право на отримання освіти ( ст. 53 Конституції, ЗУ «Про освіту», ЗУ « Про загальну середню освіту»).

В даному випадку заборона на відвідування навчальних закладів нещеплених дітей є не тільки протизаконною але і містить ознаки дискримінації. Адже на відмову від щеплень батьки мають право! Законами передбачено, що особам, які не досягли п’ятнадцятирічного віку об’єктивно інформовану згоду на медичне втручання ( застосування методів діагностики, профілактики або лікування, пов’язаних з впливом на організм людини) надають батьки ( ст. 284 ЦКУ, ст.ст. 42, 43 ЗУ « Основи законодавства про охорону здоров’я “, ст. 12 ЗУ « Про захист населення від інфекційних хвороб», п.19 « Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень»).
Також треба зазначити, що таке рішення влади не є панацеєю і для щеплених проти кору дітей.

Незважаючи на обурення батьків, місцеві органи влади наполягають на своєму рішенні. Більше того, представники департаметну освіти наполягають на тому, що навчальний заклад самостійно може обрати для дитини будь-яку форму навчання на свій розсуд та відсторонити дитину від навчання наказом директора!
Це твердження є абсурдним !!!
В законах України «Про освіту» та « Про загальну середню освіту» зазначено, що особи (батьки неповнолітньої дитини) мають право обирати не тільки навчальні заклади але і форми навчання для своєї дитини. Отже альтернативні форми навчання, не пов’язані з перебуванням дитини у стінах навчального закладу запроваджуються тільки за заявою одного їз батьків , яка повинна містити обгрунтовані підстави для переведення на обрану форму навчання.

Називати речі своїми іменами чиновникам не вигідно! Бо оголошення епідеміЇ призводить до значних матеріальних збитків, загрожує затратами на карантин та абсервацію, дезінфекцію територій тощо.
Змусимо органи влади діяти згідно із законами України!
Вимагаємо скасування незаконного, дискримінаційного рішення виконавчого комітету Одеської міської ради!
Голосуємо за визнання епідеміі та введення карантиту у навчально – виховних закладах м. Одеси.

https://petition.president.gov.ua/petition/42188

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосов, оценка: 5,00 из 5)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять