У Міжнародному гуманітарному університеті в Одесі підписали важливі угоди - Одесса-Главная | Одесса-Главная

У Міжнародному гуманітарному університеті в Одесі підписали важливі угоди

Міжнародний гуманітарний університет уклав договори про співпрацю з представниками інших держав, що будуть забезпечувати освітні потреби іноземних громадян в отримані якісної освіти на базі Центру міжнародної освіти Міжнародного гуманітарного університету.
Також були обговорені важливі питання щодо проходження практики за кордоном та на території України, а також про підготовче відділення для іноземних громадян. Укладення договору відбулося з країною Марокко, у тому числі з ТОВ «Альянс Марокко Україна Сервіс» в особі директора Нід Бенталеб Абдеррахманa та з країною Пакистан, у тому числі з ТОВ «Ріел Граунд Інтернешнл» в особі директора Алі Вакара.

«Ми дбаємо про майбутнє наших студентів, тому забезпечуємо їм усі умови для здобуття вищої освіти у Міжнародному гуманітарному університеті»,- наголошено у повідомленні на сайті університету у соцмережі Фейсбук.

загрузка…

Источник: Взгляд из Одессы

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять