В УДМС Хмельниччини проведено онлайн нараду із представниками ЦНАП та «Паспортного сервісу»

В УДМС Хмельниччини проведено онлайн нараду із представниками ЦНАП та «Паспортного сервісу»

В УДМС Хмельниччини проведено онлайн нараду із представниками ЦНАП та «Паспортного сервісу»

З метою надання якісних послуг хмельничанам та мешканцям області по оформленні біометричних паспортних документів, працівники Міграційної служби області постійно  надають методологічну та консультативну допомогу адміністраторам центрів надання адміністративних послуг та працівникам відділу центру обслуговування громадян м.Хмельницького  «Паспортний сервіс» Департаменту організації основної діяльності ДП «Документ».

 Так, 28 липня  у конференц-залі служби за участі першого заступника начальника Управління Ростислава Семківа, заступника начальника відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Наталії Рожкової, завідувача сектору оформлення документів №1  Оксани Ковальчук та завідувача сектору стандартів роботи та контролю якості Дмитра Антонюка проведено робочу зустріч в режимі онлайн-зв’язку із уповноваженими суб’єктами надання адміністративних послуг.

Співробітниками Міграційної служби області здійснено аналіз кількісних та якісних показників діяльності адміністраторів ЦНАП по оформленні паспорта громадянина України у формі ID-картки та для виїзду за кордон. Окрім цього, керівництво Управління звернуло увагу на недоліки у роботі при оформленні біометричних паспортних документів суб’єктам звернень, на необхідності їх усунення та недопущення в подальшому.

До слова, по області діють 5 ЦНАПів, які здійснюють прийом громадян на оформлення  паспорта громадянина України у формі ID-картки та закордонного паспорта, адреси яких можна дізнатись на сайті ДМС України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/vazhlivo/tsnap.html або ж за телефоном «гарячої лінії» Управління: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.

Управління ДМС у Хмельницькій області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять