В Україні з’явився новий вид шахрайства – у абонентів викрадають номери - Одесса-Главная | Одесса-Главная

В Україні з’явився новий вид шахрайства – у абонентів викрадають номери

В Україні з’явився  новий вид шахрайства – у абонентів  викрадають номери мобільних телефонів.

Стало відомо про випадки, коли люди втрачали гроші, якими поповнювали свій мобільний рахунок, але не виключено, що втратити через дії зловмисників можна більше.

Неприємна  історія трапилася з Ігорем – він продавав через інтернет гітару. Побачивши на телефоні декілька пропущених дзвінків з різних номерів, вирішив передзвонити. Його співрозмовники підтвердили, що є покупцями, але вели себе підозріло – не мали ніякого уявлення про товар, яким “цікавилися”, а просто підтримували бесіду.

А вже на наступний день мобільний оператор надіслав Ігору  SMS-повідомлення, що його номер заблоковано. Чоловік переконаний: зловмисники під виглядом власника телефону назвали останні дзвінки, які надійшли на його номер,  щоб заблокувати SIM-карту і зробити її дублікат.

Розблокувати SIM-карту Ігору вдалося через декілька днів, а злодії за допомогою дубліката SIM-карти тим часом викрали з його рахунку 50 гривень і намагалися отримати доступ  до банківських заощаджень чоловіка.

Мобільний оператор, на жаль, нічим у цій ситуації не зміг допомогти, адже Ігор  не є контрактним абонентом.

Тож  експерти з безпеки радять не передзвонювати на незнайомі номери.

СБУ знайшла групу шахраїв, які зняли мільйони гривень із банківських карток українців. Виявилося, що правопорушники використовували спеціальне програмне забезпечення (ПЗ) для проникнення у системи фінансових установ.

Мешканка Покровська виявилася об’єктом шахрайства з боку псевдоспівробітникiв банку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосов, оценка: 5,00 из 5)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять