Виявлено росіянина та румуна, які порушили міграційне законодавство України - Одесса-Главная | Одесса-Главная

Виявлено росіянина та румуна, які порушили міграційне законодавство України

Виявлено росіянина та румуна, які порушили міграційне законодавство України

Виявлено росіянина та румуна, які порушили міграційне законодавство України

Один із порушників громадянин Румунії, який прибув на територію України у 2021 році, тоді ж на підставі вироку Глибоцького районного суду Чернівецької області був засуджений до 1-го року позбавлення волі. Своє покарання відбував у Дрогобицькій виправній колонії. 

Після звільнення з неї доставлений працівниками Управління СБ України у Львівській області до Управління з питань імміграції, тимчасового перебування та протидії нелегальній міграції Головного управління міграційної служби Львівщини, оскільки не мав відповідних документів для легального перебування на території України.

Другий – 31-річний громадянин країни агресора. Під час розмови з росіянином встановлено, що він перетнув кордон поза пунктом пропуску та перебував на території України без документів, які б надавали йому право проживати тут законно. Чоловік так і не зміг пояснити мету свого перебування в нашій країні.

Відділом міграційного контролю та адміністративного провадження Управління з питань імміграції, тимчасового перебування та протидії нелегальній міграції ГУ ДМС у Львівській області, спільно з представниками Служби безпеки України, порушників поміщено у Волинський ПТПІ з метою ідентифікації та подальшого видворення.

Головне управління ДМС у Львівській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять