Юлія Тимошенко в Одеській області: Нашою командою розроблено план порятунку енергетики України - Одесса-Главная | Одесса-Главная

Юлія Тимошенко в Одеській області: Нашою командою розроблено план порятунку енергетики України

Лідерка «Батьківщини» разом із командою відвідала ярмарок зі збору коштів на позашляховик для ЗСУ та передала гуманітарну допомогу лікарні та жителям Окнянської громади області.

Як зазначила Юлія Тимошенко, наші воїни з Одещини, які прийшли у відпустку з фронту за ротацією, шукають можливості допомогти побратимам, які змінили їх на передовій.

«Дякую нашій одеській команді за благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ! За його результатами українське військо стане міцнішим ще на один пікап! А наша держава – буде на крок ближче до Перемоги!».

У свою чергу, голова Одеської обласної організації партії Олег Радковський повідомив, що дякуючи колезі по фракції в облраді Андрію Бабенку, який допоміг в організації ярмарку в Захарівській ОТГ, вдалось зібрати на позашляховик для однієї з бригад ЗСУ 195 тис. грн.

Загалом, як пише прес служба партії, іїкоманда Юлії Тимошенко з початку війни передала понад двісті автівок для Збройних Сил України.

В Окнянській громаді політик відвідала районну лікарню та передала вантажівку гуманітарної допомоги. Головний лікар медзакладу Ігор Платон, який очолює партосередок громади, розповів, що отримана допомога дуже важлива сьогодні для якісної роботи лікарні.

Команда Юлії Тимошенко також привезла до Окнянської громади більше трьохсот продуктових наборів для переселенців та малозабезпечених. Керівник обласної «Батьківщини» Олег Радковський розповів, що надана гуманітарна допомога лікарні та жителям громади неодноразова, а надається постійно в рамках роботи хабу «Одеса Хаб Батьківщина».

Юлія Тимошенко також провела зустріч у Будинку культури громади з депутатами місцевих рад, головами громад та жителями Окнянської та сусідніх громад.

Політик розповіла, що її командою вже розроблено та підготовлено план порятунку енергетики України, в якому передбачено наступні кроки:

– Перерозподіл систем ППО та консолідація фінансових ресурсів держави для закупівлі додаткових необхідних систем задля захисту максимальної кількості об’єктів енергетичної інфраструктури;

– Мобілізація будівельних компаній України, цементних заводів та створення спеціальної програми для закриття бетонними спорудами трансформаторних підстанцій;

– Отримання електроенергії з Євросоюзу по системі аварійної допомоги, що передбачається згідно з документами єдиного енергетичного товариства, членом якого Україна стала 16 березня 2022 року;

– Виділення необхідних субвенцій місцевим органам самоврядування для будівництва пунктів обігріву та видача ОСББ колективних або індивідуальних безвідсоткових, довгострокових кредитів для придбання індивідуальних генеруючих потужностей.

«Сьогодні було багато запитань від людей – про війну, про пенсії, про те, як ми переживемо зиму. Людям потрібне розуміння реальної ситуації в країні, в енергетиці, їм потрібна підтримка. Але я бачу очі наших людей і ніхто у світі сьогодні не може назвати українців слабкими, ми сильні, ми мужні, ми стійкі! Ми впораємось з усіма незгодами і переможемо!», – запевнила Юлія Тимошенко.

загрузка…

Источник: Взгляд из Одессы

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять