З території України примусово видворено 37-річного громадянина Республіки Грузії - Одесса-Главная | Одесса-Главная

З території України примусово видворено 37-річного громадянина Республіки Грузії

З території України примусово видворено 37-річного громадянина Республіки Грузії

З території України примусово видворено 37-річного громадянина Республіки Грузії

Працівники відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в Івано-Франківській області у взаємодії з оперативниками Управління стратегічних розслідувань Національної поліції   забезпечили виконання рішення суду про примусове видворення з України іноземного громадянина, який не мав законних підстав для перебування в нашій країні.

Наприкінці минулого року з метою  ідентифікації 37-річного грузина було доправлено до пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом. А щойно з дипломатичного представництва Республіки Грузії в Україні надійшли відповідні документи про належність  цієї особи до громадянства Грузії і паспортний документ  для перетину державного кордону, як чоловіка супроводили до кордону України з Молдовою.

Це було необхідно не лише за процедурою примусового видворення, але й з огляду на особу іноземця.  Торік у  жовтні він звільнився з виправної колонії, де перебував 4 роки і відбував покарання за вчинення грабежу на території України.

Управління ДМС в Івано-Франківській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий


Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять