Журналістам обласного телеканалу UA.ЖИТОМИР розповіли про подорожчання біометричних документів

Журналістам обласного телеканалу UA.ЖИТОМИР розповіли про подорожчання біометричних документів

Журналістам обласного телеканалу UA.ЖИТОМИР розповіли про подорожчання біометричних документів

В.о. начальника Управління ДМС в області Анатолій Федорчук дав інтерв’ю журналістам обласного телеканалу UA.Житомир, в якому розповів про вартість біометричних документів.

Зокрема, він повідомив, що з 1 липня 2019 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №371 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Керівник Міграційної служби Житомирщини повідомив, що вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм зросте в середньому на 30 відсотків, А саме, паспорт громадянина України у вигляді ID-картки у термін виготовлення до 20 робочих днів зросте на 66 грн і становитиме 345 грн, у термін до 10 робочих днів – зросте на 105 грн і становитиме 471 грн.  Цей паспорт, якщо оформлюється вперше, як і раніше буде безкоштовним.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон у термін виготовлення до 20 робочих днів зросте на 124 грн 68 коп. і становитиме 682 грн, у термін до 7 робочих днів – зросте на 223 грн 68 коп. і становитиме 1034 грн.

Також, Анатолій Адамович повідомив, що з 1 липня дорожчають і документи для іноземців: посвідки на тимчасове та постійне проживання.

По завершенні інтерв’ю журналісти мали змогу оглянути робочі місця та апаратуру, де здійснюється документування як громадян нашої держави так і іноземців.

Управління ДМС у Житомирській області

Источник: ДМС України

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет рейтинга)
Загрузка...
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

Сайт для моряков Магазин игрушек
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять